не скарга, а пропозиція до модераторів

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

roisyaVperde

Пользователь
Регистрация
3 Янв 2024
Сообщения
7
Реакции
5
навіщо ото все користувачі вимушені кожен день бачити, сором. шановні магазини, звертаюсь до вас, можливо ви самі не бачите всю безглуздість цього? поважайте відвідувачів форуму. не тільки я з "телефону "читаю форум? можливо там люди за монітором бачать форум, бо дуже давно я був фанатом віндофс та нокіа, я із-за чогось подібного і не заходив багато років на форуми, бо дуже незручно було на початку андроїда їх читати, оці строки в тексті, які треба окремо рухати горизонтально, щоб прочитати)))
 

Вложения

  • IMG_20240119_223129.jpg
    IMG_20240119_223129.jpg
    724.4 KB · Просмотры: 33
  • Screenshot_2024-01-19-22-46-19-235_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-19-22-46-19-235_com.android.chrome.jpg
    431.9 KB · Просмотры: 28
Попробую что-нибудь сделать, чтобы список префиксов для фильтрации тем не мешал. Спасибо за обратную связь, но в следующий раз с подобным, пожалуйста, лучше обращайтесь в нашу Службу поддержки.
 
Не пойму в чем проблема если честно.Одним движением пальца это пролистываеться.
Даже пришлось поискать где это есть в памяти не отложилось.
Для поиска удобно,там несколько страниц магазинов ,можно сразу отобрать нужное.
Но и впринцепи если б там была типа кнопка "фильтр" а при нажатии вот это всё бы и появилось,было бы удобней, наверное.
 
Готово! Теперь блок с префиксами тем можно свернуть и развернуть нажатием по его заголовку, его состояние будет сохранено для всех остальных таких же блоков ;)
 
  • Like
Реакции: PooH
і ще, налаштуйте реклама PooH проблеми виникають, коли потрібно прочитати і зрозуміти в чому суть, важливо розуміти реакцію(достатній рівень інформації для цього у кожного свій) на запитання , а якщо швидко сторінку гортати, то іноді пролітають корисні повідомлення
Сообщения автоматически объединены,

PooH я не про магазини, я про загальну інформацію на форумі, там, коли багато відповідей, з мого телефону незручно читати із-за оцих моментів, я запропонував, або самим магазинам вказати по нормальному, якщо не складно, бо "відправка", замінити може будь яку назву..., або щоб підкрутили щось
Сообщения автоматически объединены,

PooH я тільки побачив, що не на те, не туди і не те відповідь писав))
я розумію, але ота реклама була би на в доходи) я нічого такого, просто їм же нашу показують, теж безглуздість. якщо їм не показують нашу, то інше питання
Сообщения автоматически объединены,

Steven зворотній зв'язок він завжди має бути, бо іноді людина може просто не знати, що наступила на ногу в метро))
 
Последнее редактирование:
roisyaVperde, я вообще ничего не понял из этого потока слов. Попробуйте нормально сформулировать свою мысль.
 
  • Like
Реакции: PooH
 
Steven все нормально, стало зручніше читати сам форум. там багато цікавого)
п.с. в мене хороший постачальник шишок;-)
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху